M22

M22

Rodzaj: Mieszkanie z balkonem Ilość pokoi: 4 Powierzchnia: 67,72 m2 Cena mieszkania: 439 503 PLN / m2 Cena m2 mieszkania: 6 490,- PLN / m2 Balkon: 3,21m2 Strona: Pd / Pn Piętro: II / III Status: Wolne Plan mieszkania
(plik PDF)
Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Decka & Decka Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 42 83-130 Pelplin
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Decka & Decka Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 42 83-130 Pelplin. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.